Epoksi zemin yol çizgisi

Epoksi zemin yol çizgisi

boyası hem yağmura hem soğuk hava koşullarına hem de yaz sıcağının olumsuz etkilerine karşı dayanıklıdır. Asfalt, epoksi, parke ve fayans gibi tüm yüzeylere kolaylıkla uygulanabilir. Açık alanlara uygulanabilen bu boya çeşidi, diğer boya türlerine göre daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü performansa sahiptir.

Otoparktaki araç park hattı yol çizgi boyası ile belirlenir. Otoparktaki yoğun trafik nedeniyle park hattı dayanıklı malzemeler gerektirmektedir. Epoksi özellikli bu kaplamalar, otopark trafiğinin yıpratıcı etkilerine karşı maksimum direnç sağlar. Yol çizgisi renk kataloğu seçenekleri geniş olup, her kat için renk seçimi yapılabilmektedir.

Epoksi zemin yol çizgisi stadyumlar, pazar alanları, asfalt yollar, otoparklar, futbol sahaları ve benepoksi yol çizgisizeri tüm alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Olumsuz hava koşullarından dolayı çatlama, erime gibi olumsuz etkiler oluşmaz. Asfalt üzerinde uzun süre kaldığında renk yapısını ve fiziksel yapısını korur. Fiziksel yapısını uzun yıllar yağmur veya kar gibi unsurlardan korur. Asfalt merkez çizgileri, sarı çizgiler, kaldırımlar ve park çizgileri yol çizgi boyası ile çizilir. Epoksi kaplama özelliği sayesinde ağırlık kaldırır. Yanından kargo araçları ve diğer araçlar geçse dahi hiçbir şekilde deforme olmaz ve eski görünümünü korur. Bu özelliğinden dolayı trafik alanları için bir boyadır.