PVC Epoksi zemin kaplama

PVC Epoksi zemin kaplama, yüksek ayak sesi olan alanlara yerleştirilmiş plastikleştirilmiş PVC’den yapılmıştır. PVC döşeme, en çok yönlü ve dayanıklı zemin kaplamasıdır. Çok çeşitli renk, doku ve desenlerde mevcuttur, su geçirmezdir ve uzun süreli dayanıklılığı ile bilinir. Bu tip döşeme, ticari yer döşemelerinin yanı sıra konutlar için en iyi çözümdür. Bakımı kolaydır ve mükemmel tasarımı ile bilinir. Tasarımlar, su, granit ve diğer çeşitli formları taklit eden farklı tasarım ve renklerde ahşap ve seramikten renkli döşemeye kadar çeşitlilik göstermektedir.

Özellikle hijyenik olması, kaymaz zemin yapıları, antibakteriyel oluşu ve kolay temizlenebilme özelliği ile tüm sağlık merkezlerinde tercih edilme sebebidir.  

PVC zemin kaplaması, sağlamlığı ve dayanıklılığı nedeniyle mükemmel bir konfor zemin malzemesidir. Benzersiz bir nitelik kombinasyonuna sahiptir ve inşaat sektörü için harika seçeneklerden biridir. Geçirimsiz yapısı ve çevre dostu malzemelerden yapılmış olması nedeniyle bu zemin mutfak ve banyoların ilk tercihidir. PVC zeminler, konut, otomotiv ve yüksek güçlü kontrol odaları gibi çeşitli endüstrilerde harika uygulamalar sunar. Sağlık, perakende, konut, ticari veya endüstriyel olsun, PVC herhangi bir odaya veya alana uygun bir fiyata kurulabilir.